Web Design by L@ndrin
..:: MENU ::..
  News
  Tournaments
  Wars
  Members
  Screenshots
  GuestBook
  Links
  Contact
Download
  Maps
  Wallpapers
  Demos
  Music
  Ostatní
Last Wars
Game Enemy Type
CS cepleu TG
W3 sawy 1vs1
CS L-AG TG
CS LS-team TG
W3 X502 1vs1
Future Wars
Game Enemy Type
CS CW
CS TG
Counter
Právě jste uživatel


                             

7.8.2005

Web byl presunut na www.cryosight.ic.cz

                     

9.5.2005

Dnes doslo k 1000 stazení prvního dílu naseho movie. Práce na druhém dílu jdou pomalu. Ale prístí týden se do toho jiz snad obuju.

                        

24.4.2005

Nase The CryoSight Movie je ke stazeni na http://www.e-sports.sk/download/download_show.php?id_kat=2&id_subkat=1 . No práce na druhém ,o mnoho lepsím, dílu pokracují pomalým tempem. Taky bych vás chtěl informovat z maturitní písemky z CJL mam 3ku. :)

                     

17.4.2005

Na podnět naseho CL jsem kompletně prepracoval trailer na The CryoSight Movie 2. Ke stazení na www.cryosight.wz.cz/csi2_b1.rar

                     

9.4.2005

Takze dnes jsem jiz skutecne zahájil práce na The CryoSight Movie 2. Jeho délka by neměla přesáhnout 8 minut. Ano je to sice méně nez u jednicky ale zase mohu slíbit ze s nim nebudu spěchat a s kazdý frag dustojne zpracuji. Ve skole toho mam dost, takze bych jeho premieru cekal tak asi zacatkem léta. Nabadám vsechny hráce aby se mezi sebou vzdy dohodli kdo stáhne demo a neposílali mi 4x stejne! Pevně doufám ze první díl prekonám minimálně o 2 tridy.

                        

29.3.2005

Velmi brzy je tu z brusu nová novinka. Takze zaprvé je tady po dlouhe dobe aktivita W3 sekce. Nás hrač M@estro se zůcastnil turnaje Holda Saturday XV - FT. Po hladkém postupu do druhého kola k němu ale nebyl los vůbec hodný a postavil mu do cesty hráče který obsadil celkové 2 místo a byl jim X502. Ac se snazil jakkoliv ten den mu nebylo práno nad ním zvíteziti. Dále je moji povinností informovat vás o comebacku naseho bývalého CS hráce Rebela. Tím konecně vznikla stálá pětka a jeden náhradník.

                       

Brezen

V této novince je mým úkolem přivítat u nás nového hráce. Stává se jim FuRiaN. Je, vlastně jako 80% nasich hrácu, z Kopřivnice (jeste ze já ne :D). Snad se u nás brzy zabydlí a bude se mu darit.

                        

1.3.2005

Dnes mi napsal Selik, ze si dá také ze studijních důvodu od CS pauzu. Doufam ze to neznamená ze u nas konci a ze se s nim za ty 3 měsíce opět sejdu v jednom squadu.

                        

28.2.2005

No tak sem dnes dodělal The CryoSight Movie. Má cca 10 minut coz je sice méně nez jsem povodně plánoval ale je to více nez-li dostacujíci. Kvalitka taktéz není jako u klanu ze světové spicky, ale dělal jsem ho sám po vecerech doma bez jakéhokoliv financního rozpoctu nebo ohodnocení. Ale urcite vím ze kazdého od nás jistě potěsí. Kde bude ke stazení netusím ale bude-li jistě se o tom zde dozvíte.

                        

26.2.2005

Během několika posledních TG cca poslední 2 týdny si mi skutecne vůbec nedarilo. A bohuzel si myslím ľe chyba není v teamu ale ve mě. Bude to tím ze se čím dal více blízi maturita a já se zacínam fakt ucit. Proto jsem se rozhodl mou CS kariéru docasně prerusit. A to minimálně do konce května. Po tuto dobu nebudu s největsí pravděpodobností moc aktivní. Ale doufám ze se pro mně najde v teamu i po té dlouhé prestávce místo. V poslední době toho moc nenahrál ani nás slovensky clen Selik, který má problém jako já a myslím si, ze by mel bud hrát a nebo jit se mnou do inactive. Nase video The CryoSight Movie je uz skoro hotové. Cekám jiz jen na nějake posledni fragy a pujde do světa.

                         

Únor

Nás kádr byl doplněn o pátého hráče a je jim EmptyR. A asi nejde nic jineho nez mu poprát HF & GL.

                           

9.2.2005

Onehda jsem zacal pracovat na The CryoSight Movie. Zatím mam zpracovanou asi mitutu a půl materiálu. Doufám ze nejpozdeji do měsice bude hotové se vsim vąudy. Nějaké zkusenosi s tvorbou .avi mám tak se je na co tesit :-)

                           

18.1.2005

Dnes jsem se dozveděl, ze nás opoustí hrác Bush. No děkujeme mu i za to krátké angazmá prejeme moc budoucích gg. Na volné místo po Bushovi ma jiz nás clan leader Lobo nového playera a pri nejblizsím TG ho vyzkousime.

                             

17.1.2005

Je uz posledni verze Counter-Strike 1.6 dokonala? Tohle mě napadlo kdyz jsem si vsimnul ze CS 1.6 uz nebyl skoro pul roku ''vylepsen'' nějakým updatem. Dríve bylo CSko updatováno prumerne dvakrát za měsíc. A od 11. Augusts 2004 nic. Myslim ze se hosi od Valve se na CS 1,6 vykaslali, protoze mají dost prace na updatech HL2 a CS:S a uz se jim, k prece jen jiz obstaroznimu enginu HL, vracet chtit nebude. A proto sem si rekl ze po maturitě (mozna uz letos) zalozím CS:S sekci u CryoSight.

                            

15.1.2005

No myslím si ze výsledek dnesního TG proti SDi by nebylo opravdu v nasem zajmu zverejnovat. A proto se nás CL Lobo rozhodl ze velmi nutně potrebujeme Fight Leadera. Kdo by mel zájem at napise na ICQ Lobovi 196-726-440. Pozadavkem je aby mel dost casu a taky aby mel zkusenosti s taktikami apod. Samozdrejme se jim muze stát i někdo ze soucastného squadu. Dale bych vyzval vsechny nase hrace aby se snazili o zdokonaleni nasich taktik a to hlavně chaotických utoku. Já si myslím ze by pomohly treningy kde by sme si v 5 zkouseli utoky a obrany.

                           

14.1.2005

Takze jsme vcera odehrali posledni zapas v GameZone X-mas Cupu 2005. A proto bych mel nase působení v tomto turnaji zhodnotit. První zápas jsme odehráli proti klanu ZAROVKY na mapě de_train. I presto, ze jsme byli nuceni tuto hru odehrát pouze for fun ve trech hrácích v sestavě Selik, L3golas, Lobo (CL), jsme uhráli v zakladni hrací době remízu 16:16 a zarovkam jsme podlehli az v prodlouzeni. Proto jsme hned po prvním zapase spadli do LB. V prvnim kole LB jsme se utkali s klanem který si riká Socialni Slabsí Kanibalové. Zde se ukázala nase naprostá prevaha na mapě de_inferno. Utkání skoncilo jasnym vítězstvím 16:2. Nas bohuzel poslední zapas jsme odehráli na mapě de_cbble proti teamu jehoz nazev je kybl!k.com. Kvůli nepritomnosti hosta, ktery mel prijít jsme museli hrát ve 4 hráčích. A asi jen velký optimista by doufal v nasi výhru. Prohra byla jasná 16:4 kde bych z nasich hráců pochválil za stranu teroristu Loba a za stranu CT mel nejlepsi score L3golas já :-). Celkove si na tomto turnaji rozhodne neztratil Selik jehoz 2n 3n 4n fragy proti klanu Zarovek byly skutecně výstavní a i jinak nás mnohokrát podrzel. Proto bych ho já vyhlásil nasim best playerem tohoto turnaje. Celkově jsme se v tomto turnaji naucili, ze hrát ve 3 ani ve 4 proste nejde. A i kdyz jsme se nedostali tak daleko jak jsem si myslel tak jsme si fajn zahráli.

 

11.1.2005

  Tak uz je to tady! První aktualizace news na nasich WWW po půl roce. Plánuji teď psát castěji tak se připravte na reportáze z nasich TG a     CW a mozná tu a tam i z nějakého turnaje. Mozná i nějaké zajímavosti ze světa CS.

Poslední turnaj byl v Havířově 27.-28. Prosince kde jsme se poprvé prezentovali. Celkově jsme obsadili 3 místo v skupině B za klany Stars.SkyData a agrresive bakteries. Hráli jsme v sestavě Bush, DarkFalcon, L3golas, Lobo (CL) a poledním hrácem byl host. Zvlástě bych vyzvedl pěkný výkon Bushe.

                             

Prosinec

Novým clenem teamu se stává talentovaný hrác L3golas.

Listopad
Nase CS základna se opět rozrostla. Nyní jsou to hráči:
Bush a Selik

tak HF & GLquarrel4.jpg
Info
Datum:
Svátek: Ingrid

IP: 3.214.184.250
Load: 0.03 s.
Other
Homepage
Add Favourite
Secret
Zadej jmeno:

Zadej heslo:

Odkazy
Nejlevnější tvorba webu a webové grafiky. Jedině Super Image Studio